OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (17 - 24 stycznia 2016r.)

1. Od wczoraj trwa w Kościele Powszechnym Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Polecajmy Bogu sprawę jedności między wyznawcami Jezusa.

2. W czwartek i piątek pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach. Wspomnijmy w modlitwie tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Niech naszym podziękowaniem, oprócz kwiatów i upominków będzie modlitwa oraz ofiarowana Komunia św.

3. Wznawiamy działalność scholki dziecięcej. Zgłosiła się w końcu Pani, która chce ją poprowadzić. Prosimy rodziców, aby zapisywali swoje dzieci chcące śpiewać lub grać na instrumentach w tym tygodniu na furcie klasztornej. Pierwsze spotkanie i próba w przyszłą niedzielę o godz. 9.30 do sali w Domu Pielgrzyma.

4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Jadwigę Trendel (l. 74) z os. Staszica (pogrzeb odbył się w środę) i Gerharda Wasielke (l. 73) z ul. Przebendowskiego, (pogrzeb odbył się w sobotę). Wieczny odpoczynek…

Stągwie naszych serc podczas tej Uczty Weselnej, zostały napełnione radością i miłością Bożą, wypływającą ze Słowa i Pokarmu Zbawienia, którego nie zabrakło dla nikogo podczas tej Eucharystii. Zanieśmy tę radość i miłość wszędzie tam, gdzie w tym tygodniu będziemy, niech wszyscy zobaczą, że tylko w Bogu jest prawdziwa radość i wesele.