OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (11 - 18 września 2016r.)

1. Po wakacyjnej przerwie wznawiają swoje spotkania formacyjne wspólnoty działające przy naszym kościele. Zachęcamy wszystkich do włączania się w działalność poszczególnych grup. Jest to okazja nie tylko do spotkania z drugim człowiekiem, czy pomocy, ale również do pogłębienia i ożywienia swojej wiary.

W tym miejscu informujemy, iż przy naszym Sanktuarium i Parafii powstaje nowa grupa, która opieką duszpasterską obejmie mężczyzn. Wszystkich chętnych i odważnych mężczyzn zapraszamy
na pierwsze spotkanie Męskiej Grupy w środę 28 września po wieczornej Mszy św. dodatkowe informacje znajdują się w gablocie, na stronie internetowej, facebooku i folderach wyłożonych w kościele.

2. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy: w środę święto Podwyższenia Krzyża św. Po każdej Mszy św. będzie można uczcić Relikwie Drzewa Krzyża św.; w czwartek wspomnienie NMP Bolesnej; a w sobotę święto Stygmatów św. Franciszka.

3. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania, a w czwartek na Mszę św. wieczorną i spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

5. W sobotę swój dzień skupienia w naszym Sanktuarium przeżywać będzie wspólnota FZŚ regionu północnego. Początek o godz. 10.00.

6. Odpowiadając na apel Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.

7. Na furcie klasztornej można nabyć prasę katolicką.

Niech Boże błogosławieństwo, które teraz przyjmiemy wspiera nas na drogach naszej codzienności, abyśmy nie tylko potrafili przyjmować Boże przebaczenie we współczesnym świecie, ale abyśmy potrafili dzielić się nim z innymi.