OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (09 - 16 października 2016r.)

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. W naszych modlitwach dziękujmy Bożej Opatrzności za Papieża Polaka. O godz. 21.00 zapraszamy na apel jasnogórski z uczczeniem Relikwii Krwi św. Jana Pawła II.

Pragniemy również wspomóc Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, dzięki której młodzież z ubogich rodzin może kontynuować naukę. Zbiórka odbywa się przed kościołem i na ulicach miasta.

2. Zapraszamy na wspólny różaniec dzisiaj o godz. 16.00, a w tygodniu o 8.30 i 18.30.

3. Jutro swoje zakonne imieniny obchodzić będzie proboszcz i gwardian o. Daniel, Zapraszamy do modlitwy w intencji Solenizanta na Mszy św. o godz. 8.00.

4. We wtorek przypada dzień poświęcony Matce Bożej Wejherowskiej. Msze św. z kazaniami o godz. 8.00, 12.00 i 19.00. Wieczorna Msza św. sprawowana przed Cudownym Obrazem połączona będzie z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem lurdzkim. Wszystkich serdecznie zapraszamy do tej modlitwy.

5. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych i odważnych mężczyzn na pierwsze spotkanie Męskiej Grupy.

6. Czcicieli Męki Pańskiej zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową na Kalwarii. Początek o 16.00 w kościele.

7. Również w piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych.

8. W tym tygodniu pamiętajmy w modlitwach o nauczycielach i wychowawcach, którzy w piątek obchodzić będą swoje święto.

Obdarzeni darami idziemy pobłogosławieni przez Boga. Nie zapomnijmy nigdy o miłosierdziu Pana i zawsze za wszystko składajmy dziękczynienie. Nie zapomnijmy także, że jeżeli będziemy przyzywali Go z wiarą, On wysłucha i przyjdzie z pomocą.