OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (18 - 25 czerwca 2017r.)

1. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie odpustów Wniebowstąpienia Pańskiego i Trójcy Świętej oraz procesji Bożego Ciała serdecznie dziękujemy za świadectwo wiary i liczny udział w tych uroczystościach. Dziękujemy tym, którzy mimo różnego rodzaju przeszkód, ponieśli feretrony, sztandary i chorągwie. Dziękujemy: orkiestrze, chórowi, zespołowi, dzieciom sypiącym kwiatki, ministrantom, siostrom zakonnym, skautom i panom z grupy Vera virtu, wszelkim służbom porządkowym, medycznym i technicznym. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich budowniczych ołtarzy Bożego Ciała za czas i serce włożone w te przepiękne dekoracje. Dziękujemy także wszystkim Parafianom za dekoracje okien swoich domów. Niech dobry Bóg hojnie Wam błogosławi!

2. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 19.00. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.

3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 i o 18.30.

4. W poniedziałek swoje zakonne imieniny obchodzić będzie o. Gerwazy; zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta w czasie Mszy św. o godz. 8.00.

5. W czwartek o godz. 8.00 Msza św. dla uczniów i nauczycieli na zakończenie roku szkolnego.

6. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu według porządku codziennego.

Również w piątek obchodzić będziemy Dzień Ojca; ogarnijmy Ich naszą wdzięcznością i modlitwą.

7. W przyszłą niedzielę kolekta na prace remontowe. Za zrozumienie, ofiarność i życzliwość już dzisiaj serdecznie dziękujemy.

8. Zaplanujmy sobie czas, aby uczestniczyć w uroczystościach odpustowych Matki Bożej Wejherowskiej Uzdrowienia Chorych na duszy i ciele w pierwszy weekend lipca.

Umocnieni błogosławieństwem Pana idźmy w naszą codzienność i głośmy, że Pan jest pośród nas i daje nam Siebie…