OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (24 - 31 grudnia 2017r.)

1. Dziękujemy wszystkim, małym i dużym, za udział w tegorocznych roratach. Szczególne podziękowania kierujemy do tych, którzy w roratach uczestniczyli z lampionami.

Słowa podziękowań należą się również Paniom z Klubu Seniora za trud w przygotowywaniu dzieciom ciepłego kakao.

2. Wieczorem o godz. 21:00 Msza św. dla rodziców z dziećmi.

Natomiast o 24:00 Msza św. Pasterska, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy. Kolekta z Pasterki przeznaczona jest, jak co roku, na fundusz ochrony życia.

3. W uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze św. od godz. 8:00 jak w każdą niedzielę.

4. We wtorek II dzień świąt i święto św. Szczepana. Msze jak w każdą niedzielę, a przed kościołem zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.

5. W środę święto św. Jana Apostoła. Tradycyjnie po Mszach św. poświęcenie wina.

Również w środę po wieczornej mszy spotkanie opłatkowe dla wspólnoty Uwielbienia w sali Domu Pielgrzyma.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Najświętszej Rodziny: Jezusa Maryi i Józefa. O 16:30 Msza św. z dziękczynnym Te Deum na zakończenie roku. Nie będzie mszy o godz. 19:00.

Także w przyszłą niedzielę kolekta remontowa. Za złożone ofiary już dzisiaj serdecznie dziękujemy.

7. Na stronie internetowej, na facebooku i w gablocie przed kościołem został umieszczony plan kolędy. Prosimy o zapoznanie się z tym planem.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Jana Grzenkowicza (l. 76) z ul. Sikorskiego (pogrzeb odbył się w piątek). Wieczny odpoczynek…

Niech Boże błogosławieństwo umocni naszą pokorę, abyśmy pełni wiary oczekiwali przyjścia obiecanego Zbawiciela.