OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ( 7 - 14 stycznia 2018r.)

1. W poniedziałek po wieczornej mszy spotkanie grupy Vera Virtu, na które zapraszamy mężczyzn chcących pogłębić swoją przyjaźń z Bogiem i jeszcze bardziej zaangażować się w życie Kościoła.

2. W czwartek przypada dzień poświęcony Matce Bożej Wejherowskiej. Msze św. o godz. 8:00 i 12:00, a o 19:00 Msza św. przed Cudownym Obrazem z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem lurdzkim. Na wieczorną mszę prosimy, aby każdy zabrał ze sobą róże. Kwiat ten ma stać się widzialnym znakiem naszej modlitwy. Chcemy je poświęcić, a następnie uczynić z nich dar dla Matki Bożej jeśli modliłem się za Jej wstawiennictwem we własnej intencji. Dar dla osoby chorej za którą się modliłem lub dar dla zmarłego, którego polecałem Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych informujemy, iż w czwartek o godz. 18:00 w Domu Pielgrzyma będzie pobierana miara na szaty dla dzieci.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 13:30 Msza św. i spotkanie formacyjne dla FZŚ.

5. W czasie kolędowym kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy i piątki od 10:00 do 11:30.

6. Są jeszcze wolne miejsca na organizowaną w kwietniu z Biurem Pielgrzymkowym Pana Makurata TRANS-BUS pielgrzymkę do Medziugorie. Bliższe informacje w gablocie, a zapisy przy furcie.

7. Na furcie można nabyć prasę katolicką. Polecamy nowy numer dwumiesięcznika Galilea, który tym razem poświęcony został osobie Maryi. Do numeru dołączona została płyta z Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP. Jest również do nabycia książka pt. Sny księdza Bosko. Zachęcamy do nabywania świec gromnicznych z wizerunkiem Matki Bożej Gromnicznej, wykonanych z pachnącego wosku i przygotowanych specjalnie na 2 lutego.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Daniela Lidzbarskiego (l. 42) z ul. Sikorskiego, Eugenię Piotrowską (l. 81) z os. Staszica (pogrzeby odbyły się w czwartek) i Eufemię Szpytko (l. 84) z ul. Obrońców Westerplatte (pogrzeb odbył się w piątek). Wieczny odpoczynek.