OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (21 - 28 stycznia 2018r.)

1. W poniedziałek spotkanie grupy Vera Virtu, na które zapraszamy mężczyzn, pragnących rozmawiać o Bogu po męsku.

2. W środę po wieczornej mszy spotkanie wspólnoty Uwielbienia w sali Domu Pielgrzyma.

3. Natomiast w sobotę, po wieczornej Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota od Adoracji Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej. Zakończenie Mszą św. o 24:00.

4. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace remontowe naszego kościoła i klasztoru. Już dzisiaj dziękujemy za złożone ofiary na ten cel.

5. W przyszły poniedziałek we farze o godz. 17:00 odbędzie się Verba Sacra Biblia Kaszubska. Tym razem zostanie przedstawiona Apokalipsa św. Jana.

6. Na furcie można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do nabywania świec gromnicznych z wizerunkiem Matki Bożej Gromnicznej, wykonanych z pachnącego wosku i przygotowanych specjalnie na 2 lutego.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Jadwigę Plicht (l. 91) z os. Staszica (pogrzeb odbył się w czwartek). Wieczny odpoczynek…

Niech Boże błogosławieństwo, które przyjmiemy z Bożej Miłości połączy wszystkich wyznawców Jezusa w jednym Kościele. Niech Chrystusowy pokój, z którym pójdziemy do naszych domów, szkół i zakładów pracy w zbliżającym się tygodniu, rozgrzeje serca tych, którzy zagłuszają wezwanie Pana: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.