OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (16 - 23 września 2018r.)

1. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za udział i modlitwę w czasie ostatniego w tym roku odpustu kalwaryjskiego. W tym miejscu dziękujemy wszystkim: na pierwszym miejscu Dobremu Bogu za udzielone nam łaski, Wam za wspólną modlitwę i gościnę dla pielgrzymów, noszącym sztandary, feretrony i nagłośnienie, wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w organizowaniu tych uroczystości. Niech Pan Wam błogosławi!

2. W poniedziałek po wieczornej mszy spotkanie Męskie Grupy Vera Virtu, na które zapraszamy mężczyzn pragnących spojrzeć po męsku na wiarę.

3. We wtorek (18.09) zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na mszę wieczorną i spotkanie obowiązkowe.

4. W sobotę swój dzień skupienia w naszym Sanktuarium przeżywać będzie wspólnota FZŚ regionu północnego. Początek w kościele o godz. 10:00.

5. W przyszłą niedzielę Grupa Męska Vera Virtu zaprasza wszystkich mężczyzn, tych starszych i tych trochę młodszych na mszę wieczorną.

6. Zapraszamy chłopaków do grona ministrantów w naszym Sanktuarium. Zbiórki odbywają się w każdą sobotę o 9:00 w salce przy zakrystii. Więcej informacji można znaleźć na facebooku.

7. Już dziś informujemy, iż w czwartek (27 września) o 19:30 odbędzie się spotkanie dla przedstawicieli wszystkich wspólnot działających przy naszym Sanktuarium.

Pokrzepieni Bożymi darami, idźmy w świat i do świata, aby życiem według Ewangelii świadczyć, że Jezus jest Mesjaszem. Na pełnię życia prawdziwie chrześcijańskiego Bóg udziela nam swojego błogosławieństwa.