OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (24.02 - 3.03.2019r.)

1. W czwartek, po wieczornej mszy, o. Florencjan zaprasza na katechezę dla dorosłych na temat: Wiara a: wola, wiedza i wolność.

2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej. W piątek wynagradzajmy Sercu Jezusowemu za grzechu nasze i całego świata. W sobotę o 8:00 msza dla wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic. W czwartek i piątek odwiedzimy naszych chorych z comiesięczną posługą.

3. Również w piątek po wieczornej mszy spotkanie dla rodziców i chrzestnych.

4. Od piątku przyjmować będziemy intencje mszalne na II kwartał.

5. W związku z bierzmowaniem, które wyznaczone zostało w naszej parafii na wtorek 26 marca, informujemy, że w tym dniu nie będzie mszy o 19:00,a intencje mszalne przyjęte na tą godzinę zostaną odprawione w czasie bierzmowania o 18:00. Polecajmy Duchowi Świętemu kandydatów do bierzmowania.

6. Szkoły Salezjańskie w Rumi zapraszają na Dzień Otwartych Drzwi w najbliższą sobotę. Bliższe informacje znajdują się na plakacie.

4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Tadeusza Pranszke (l. 69) z ul. Przebendowskiego (pogrzeb odbył się we wtorek), Leona Bobkowskiego (l. 84) z os. Staszica i Wacławę Korolczuk (l. 79) z ul. Śmiechowskiej (pogrzeby odbyły się w sobotę). Wieczny odpoczynek…

Pamiętajmy w tym tygodniu o wołaniu Jezusa: "miłujcie waszych nieprzyjaciół". Na trud chodzenia tą drogą błogosławi nas Bóg Wszechmogący.