OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (24 - 31 maja 2020r.)

1. W związku z łagodzeniem obostrzeń zachęcamy do uczestnictwa w mszy w naszym Sanktuarium, pamiętając, iż w naszej świątyni mogą obecnie przebywać 52 osoby. W świątyni obowiązuje nas również noszenie maseczki, którą zdejmujemy tylko na moment przyjęcia Komunii św. Wszystkie nabożeństwa transmitowane są w TV Chopin, kanał 43 i na naszej stronie internetowej i do takiej duchowej łączności zachęcamy szczególnie wszystkich chorych i starszych.

2. Zapraszamy na codzienny różaniec o 20:30 poprzez transmisję telewizyjną i internetową.

3. We wtorek w naszych modlitwach pamiętajmy o naszych mamach z okazji ich święta.

4. Majowe odprawiamy po mszy o godz. 8:00 i o 18:30.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę zapraszamy na czuwanie modlitewne, które rozpoczniemy o godz. 20:00, a zakończymy mszą o 22:00.

6. Składamy serdeczne podziękowania, tym wszystkim, którzy wspierają materialnie nasze Sanktuarium wrzucając ofiary do puszek czy dokonując przelewu na konto. Złożone w tym niełatwym czasie ofiary oraz modlitwa są szczególnym świadectwem troski o nasze wspólne dobro, jakim jest wejherowskie Sanktuarium. Bóg zapłać! Jednocześnie informujemy, iż trwają prace renowacyjne przy instrumencie organowym. Tę sprawę polecamy Waszym modlitwom.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Elżbietę Melcer, mamę o. Oktawiana, (l. 86) z ul. Sikorskiego (pogrzeb odbył się w środę). Wieczny odpoczynek…

Nasza ojczyzna jest tam, gdzie jest Jezus, nasza ojczyzna w niebie. Idźmy w życie i żyjmy tak, aby być tam, gdzie jest nasz Pan, który wstąpił do nieba. Niech błogosławieństwo Boga umacnia nas w nadziei i dążeniu do zbawienia.