OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (6 - 13 czerwca 2021r.)

1. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dużych odpustów i procesji Bożego Ciała serdecznie dziękujemy za świadectwo wiary i udział w tych uroczystościach. Dziękujemy tym, którzy ponieśli feretrony, sztandary i chorągwie. Dziękujemy zespołowi Wpatrzeni, dzieciom sypiącym kwiatki, ministrantom, siostrom zakonnym, wspólnocie mężczyzn. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę budowniczych ołtarzy Bożego Ciała za czas i serce włożone w te dekoracje. Dziękujemy także wszystkim Parafianom za dekoracje okien swoich domów. Niech dobry Bóg hojnie Wam błogosławi!

2. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna w ramach nabożeństwa o 18:30. Na zakończenie oktawy poświęcenie wianków.

3. W czwartek swoje zakonne imieniny obchodzić będzie br. Bogumił; zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta w czasie mszy o godz. 8:00.

4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, jest to zarazem 11 –ty dzień miesiąca, który poświęcony jest Matce Bożej Wejherowskiej. Msze o godz. 8:00 i 12:00; a o 19:00 msza przed Cudownym Obrazem z modlitwą o uzdrowienie i błogosławieństwem lourdzkim. Na tę mszę bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą róż, które możemy ofiarować Matce Bożej lub zanieść choremu za którego się modlimy, czy na grób bliskiej osoby. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Z racji II piątku miesiąca zapraszamy wszystkich Czcicieli Męki Pańskiej na Drogę Krzyżową na Kalwarii. Początek przy I stacji o godz. 16:00.

6. W przyszłą niedzielę o 12:00 msza dla wspólnoty FZŚ.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Krzysztofa Pszczołę (l. 55) z ul. Leśnej (pogrzeb odbył się piątek). Wieczny odpoczynek…

Na trudy walki ze złem w nas i wokół nas przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo.