OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (16 - 23 stycznia 2022r.)

1. Dzisiaj zapraszamy na nasze kolędowanie z zespołem Wpatrzeni, które rozpoczniemy mszą o 12:00. Zespół Wpatrzeni i znany muzyk, wejherowianin, Cezary Paciorek wystąpią ze swoimi rodzinami.

2. We wtorek, w Kościele Powszechnym, rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Polecajmy Bogu sprawę jedności między wyznawcami Jezusa.

3. W piątek i sobotę pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach z okazji ich święta. Wspomnijmy w modlitwie tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Pana. Niech naszym podziękowaniem, oprócz kwiatów i upominków będzie modlitwa oraz ofiarowana Komunia św.

4. W przyszłą niedzielę, zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd z chórem Gminy Wejherowo Gaudeamus. Początek o godz. 16:30.

5. W tym tygodniu kończymy nasze kolędowe spotkania. W poniedziałek na wieczorną mszę połączoną ze specjalnym błogosławieństwem oraz poświęceniem wody do pokropienia domów i obejść zapraszamy mieszkańców ulic: Obrońców Westerplatte, Paderewskiego, Matejki i Kasprowicza.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał śp.: Agnieszkę Dombrowską (l. 102) z ul. Przebendowskiego i Ryszarda Szamockiego (l. 77) z ul. Sikorskiego (pogrzeby odbyły się we wtorek). Wieczny odpoczynek…

Stągwie naszych serc podczas tej Uczty Weselnej, zostały napełnione radością i miłością Bożą, wypływającą ze Słowa i Pokarmu Zbawienia, którego nie zabrakło dla nikogo podczas tej Eucharystii. Zanieśmy tę radość i miłość wszędzie tam, gdzie w tym tygodniu będziemy, niech wszyscy zobaczą, że tylko w Bogu jest prawdziwa radość i wesele.