DZIEŃ CHOREGO - Piątek 11 lutego 2022r.

W piątek, w dzień poświęcony Matce Bożej Wejherowskiej, po raz 30 obchodzić będziemy, ustanowiony przez św. Jana Pawła II, Światowy Dzień Chorego.

W naszym Sanktuarium msze o godz. 8:00 i 12:00, a o 19:00 msza przed Cudownym Obrazem z modlitwą o uzdrowienie
i błogosławieństwem lourdzkim. Zwyczajowo już na wieczorną mszę prosimy, aby każdy zabrał ze sobą róże. W czasie mszy o godz. 12:00 i 19:00 również będzie udzielany sakrament Namszczenia.

Specjalna msza dla chorych i cierpiących z możliwością przyjęcia sakramentu Namaszczenia i błogosławieństwem lourdzkim  o 10:00.

Msza  pod przewodnictwem bpa Zbigniewa Zielińskiego o 12:00.

W tym dniu nawiedzając nasz kościół możemy zyskać odpust zupełny. Z racji odpustu na terenie naszej Parafii nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

Zachowując wszelkie przepisy sanitarne, prosimy wszystkich ludzi dobrej woli, o pomoc chorym w dotarciu w ciągu dnia do naszej świątyni na chociażby krótką modlitwę.